About Retribution Paladin

Moderator: PreModerator

70
oracle
< .... >

About Retribution Paladin

Post#1 » 26 Jan 2009 13:57

Sal,
Paladinul meu este pe prot si as vrea sa ma trec si eu pe retri :D, insa am auzit ca sunt talente care nu merg pe retri :(, asa ca va rog frumos dc poate sa-mi zica si mie careva care sunt acele talente care nu functioneaza.
Multumesc anticipat!
I would love to change the world, but they wont give me the source code :(.
The best MMOG

70
Alex
< AlliancePvPBarracks >

Re: About Retribution Paladin

Post#2 » 26 Jan 2009 20:48

n'am observat niciun talent care sa nu mearga ...

70
oracle
< .... >

Post#3 » 27 Jan 2009 02:03

ok, tnx :)
at ma apuc sa dau reset la talente :)
The best MMOG

80
replayzor
< Exile >

Post#4 » 27 Jan 2009 17:37

oracle wrote:ok, tnx :)
at ma apuc sa dau reset la talente :)

Eu te-as sfatuii sa treci pe holy .... eu sunt pe retribution .... si nu prea imi place ... ma cam bat toti ... sau poate nu stiu eu sa joc ... dar pala holy e super bun
Iubiti`ma ca merit

70
oracle
< .... >

Post#5 » 27 Jan 2009 18:09

poi... eu m-am documentat nitel pe wowwiki, si am vz ca zicea acolo: "However, with the excellent performance of retribution paladins in PvP now, few people would spec shockadin builds anymore." :-s, se refera cumva la paladin retribution din wotlk??
The best MMOG

80
Osiris
< Legion of Rubber Duckies >

Post#6 » 27 Jan 2009 19:56

oracle wrote:poi... eu m-am documentat nitel pe wowwiki, si am vz ca zicea acolo: "However, with the excellent performance of retribution paladins in PvP now, few people would spec shockadin builds anymore." :-s, se refera cumva la paladin retribution din wotlk??

da :) .
Osiris - The Local Annoying Moonkin - waiting ressurection
Shinera - The Local Annoying Fail Warrior
"Boomkin PvP can be defined as a prolonged staring contest with the spirit healer." -this

Moderator
Estic
Moderator

Post#7 » 28 Jan 2009 12:54

Probabil. Pe blizz, Retri sunt OOOOP.

80
anarchy666
< EoQ >

Post#8 » 30 Jan 2009 12:32

Singuru talent care stiu ca mergea doar partial (pe vremea cand eram pe retri) este sanctified crusader.
3/3 puncte pe talent iti facea sealu imun la dispel si +3% critic chance.
Critic chance iti da, 100% chance to rezist dispel nu merge. Acum nu mia stiu daca merge sau nu...astept si eu un raspuns.

70
Alex
< AlliancePvPBarracks >

Post#9 » 04 Feb 2009 01:06

replayzor wrote:Eu te-as sfatuii sa treci pe holy .... eu sunt pe retribution .... si nu prea imi place ... ma cam bat toti ... sau poate nu stiu eu sa joc ... dar pala holy e super bun

dak intradevar iti place pe retri , ramai pe retri pana inveti bine sa joci si ti strangi si gear . k nu e chiar ciuca batailor retardinu . yo am fost , sunt si voi ramane pe retri pt k mi place .
Last edited by Alex on 04 Feb 2009 10:17, edited 1 time in total.

70
tavurus
< Angels of Death >

Post#10 » 04 Feb 2009 09:51

e fain retri ca dai buffuri si ajuti lumea :lol:
Cainele moare de drum lung si prostu' de grija altuia !

70
Duca
< Blood Ravens >

Post#11 » 04 Feb 2009 21:23

Da ce pe holy nu poti sa dai bufuri si sa ajuti lumea?:))
Inainte eram si eu retri si imi placea,imi place si acum dar pe holy rezist mult mai mult si pot sa omor mai multi odata :D

70
Giulyk
< Exile >

Post#12 » 05 Feb 2009 05:38

Pana mea Retribution nu prea merge in arene , poate nu am gasit eu partener potrivit, poate ca nu sunt echipat de arene , dar partea sigura este ca paladinul holy este excelent in arene. Putini Retri pala am vazut in arene. daca ati putea sa imi spuneti cu ce ar merge un team de paladin retry , si cine ar vrea sa se bage in team cu mine de la A, uitati linkul meu http://www.echonet.ro/armory/index.php? ... alm=Hidden
Human paladin
Human rogue
Dwarf hunter
Orc shaman
Blood-elf mage
Daca spui o minciuna de ajuns de mare, dar pe care o spui foarte des, ajunge sa fie crezuta.

70
Alex
< AlliancePvPBarracks >

Post#13 » 06 Feb 2009 04:12

retri pala merge destul de bine cu hunter din cate combinatii am incercat pana acum .

80
replayzor
< Exile >

Post#14 » 09 Feb 2009 18:50

Alex wrote:
replayzor wrote:Eu te-as sfatuii sa treci pe holy .... eu sunt pe retribution .... si nu prea imi place ... ma cam bat toti ... sau poate nu stiu eu sa joc ... dar pala holy e super bun

dak intradevar iti place pe retri , ramai pe retri pana inveti bine sa joci si ti strangi si gear . k nu e chiar ciuca batailor retardinu . yo am fost , sunt si voi ramane pe retri pt k mi place .

alex atnuci ai cum sa ma lamuresti si pe mine ce ar trebui sa fac sau ce gresesc ? daca e eventual sa ne intalnim in joc sa imi zici si mie ... ca sincer ma bat toti pe mine :| in fine e si prima oara cand joc wow
Iubiti`ma ca merit

80
rain
< Shadows >

Post#15 » 10 Feb 2009 20:19

Alex wrote:retri pala merge destul de bine cu hunter din cate combinatii am incercat pana acum .

Daca e BM hunterul e clar, merge cu oricare alta clasa :lol: Ontopic Incercati cu discipline priest , mana burn, dispell...

GhostDev
ovidiu2006
GhostDev

Post#16 » 13 Feb 2009 16:13

pe blizz pala pe retry owns :X ce macel e in AV cu divine storm

80
Syndrome
< ... >

Post#17 » 11 Jul 2011 15:04

Intrebare: e bine sau nu sa pun +20str in toate socketurile(pt pve)? Nu ma pot decide...astept pareri
What hope is there for you???..NONE!

Return to “Paladin”