unban old players

Ban/unban requests
Cereri de ban/unban
80
napolitana
< pvp >

unban old players

Post#1 » 25 Jun 2016 12:56

Buna ziua! Am o mica intrebare: vechiul meu cont este banat pentru folosirea hackurilor. Mi-as dori sa pot juca pe vechiul meu druid de dragul vremurilor bune. Ideea este ca nu am folosit hackuri pentru a-mi creste/echipa druidul sau restul caracterelor de pe acest cont, ci pe un alt cont. Este explicat in forum intr-un vechi topic mai bine. Ca sa va faceti o idee despre ce este vorba voi lasa un link cu topicul respectiv.
http://www.ghost-net.eu/forum/viewtopic.php?f=49&t=8321
Astept un raspuns (sper ca pozitiv) din partea voastra cat mai curand.
Multumesc anticipat!

80
napolitana
< pvp >

Re: unban old players

Post#2 » 27 Jun 2016 19:05

Inca astept un raspuns din partea voastra... nu vreau sa par nesimtit sau ignorant, dar totusi cat de greu este sa scrieti un Da sa Nu intr-u reply... Acum nu vreau sa va influentez decizia (negativ bineinteles prin insistenta mea), dar chiar mi-e dor de vechiul meu druid pe un expansion genial. Inca o data, astept cu nerabdare un raspuns si multumesc anticipat!

Moderator
Dsieger
Moderator

Post#3 » 27 Jun 2016 20:59

Inca se discuta problema banurilor vechi si cum se va proceda cu ele, nu s-a ajuns la o decizie finala. Cand se va gasi o solutie buna pentru toti se va face un topic pe forum in legatura cu asta si vei gasi lamuriri acolo (sper si eu ca raspunsul acela sa fie pozitiv, trecand 5 ani te gandesti ca s-a mai desteptat lumea si nu se vor mai face greseli). Scuze pentru reply-ul tardiv
Scrabble is a game invented by the Nazis to piss off people with dyslexia.
Dyslexia is a word invented by the Nazis to piss off people with dyslexia.
-E.I.

80
napolitana
< pvp >

Post#4 » 01 Jul 2016 20:19

Multumesc pentru raspuns, tardiv sau nu, macar ma bucura atitudinea ta pozitiva. Asa cum mai spunea cineva, noi vrem sa jucam, voi sa populati serverul, deci suntem in aceeasi tabara. Sunt constient de faptul ca sunt foarte multe cereri de recuperare a conturilor uitate/pierdute si o singura persoana care sa se ocupe, cat si alte probleme evident, dar o sa revin din cand in cand cu un "flashback" sa fiu sigur ca nu m-ati uitat. Multumesc inca o data pentru intelegere.

Site Admin
Requiem
Site Admin

Post#5 » 02 Jul 2016 03:48

Think of how you can assist on a problem, not who to blame.

80
napolitana
< pvp >

Post#6 » 08 Jul 2016 17:12

Multumesc pentru decizia luata. O zi placuta va doresc!

Return to “Ban/Unban requests!”